چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۹:۱۱ ب.ظ , کد خبر:   75649

استاندار گیلان در آیین افتتاح پروژه های املش

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
احداث راه سنگر به املش و رحیم آباد با مشارکت بخش خصوصی شتاب می گیرد

استاندار گیلان گفت: احداث راه سنگر به املش و رحیم آباد با مشارکت بخش خصوصی شتاب می گیرد

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، عصر امروز دکتر مصطفی سالاری در سفر به شهرستان املش و در آیین افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر ، اظهار داشت:   همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی مجموع پروژه های دهه فجر در شهرستان املش ۱۰۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.سالاری با بیان اینکه با افتتاح این پروژه ها نیاز است که درزمینه اشتغال و معیشت مردم پیگیری بیشتری صورت گیرد افزود:دراین راستا با نماینده و فرماندار محترم شهرستان گفتگویی انجام دادیم تا بتوانیم طرح هایی که وضعیت رونق اقتصادی را دربخش زیر ساختی که مهمترین کار است انجام دهیم.

 

وی همچنین به پروژه های زیرساختی سنگر به سیاهکل و املش به رحیم آباد اشاره کرد و گفت:با این کار بخشی از تردد به این منطقه منتقل میشود و باعث رونق اقتصادی خواهد شد.

 

سالاری درادامه فعالیت بخش خصوصی را از دیگر وضعیت رونق اقتصادی برشمرد و بیان داشت:با استفاده از ظزفیتها و سرمایه های موجود مانند آبندان ها و ساماندهی رودخانه ها می تواند اتفاقات خوبی برای شهرستان باشد.

 

وی با بیان این که شهرستان املش در همه زمینه ها از ظرفیتهای خوبی بهره مند است خاطرنشان کرد:امیدواریم بتوانیم طرح ۱۲ گانه که طرح آبندان ها و ساماندهی رودخانه ها از این طرحهاست به اضافه ۱۰ طرح دیگر را در شهرستان اجرا نماییم.

 

استاندار گیلان در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار رانکوه نیوز که یکی از خواسته های مردم پروژه چهار خطه کردن املش به شلمان است،و چه تدابیری دراین راستا اندیشیده شده است گفت:با همکاری نماینده محترم شهرستانهای املش ورودسر پیگیر اجرایی کردن این پروژه هستیم تا راه سنگر به املش و رحیم آباد را با استفاده از منابع و ماده ۵۱ سرمایه گذار خصوصی انجام دهیم.

 

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید