چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۸ در ۲:۵۸ ب.ظ , کد خبر:   80219

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان در گفتگو با رانکوه نیوز خبر داد:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
اجرای طرح به نهاد در مدارس متوسطه اول

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان از طرح《 به نهاد》پیوندطرح خانواده از مدرسه و مسجد خبرداد و گفت:این طرح با تفاهم نامه آموزش و پرورش در مدارس متوسطه اول بوده که انجام دادیم.

 

 

علی رفاهتی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز رفاهتی همچنین برنامه های طرح به نهاد را اردوهای چند روزه خارج از استان اعلام کرد و افزود:این طرح در اردوگاه هفت تیر رامسر در دونوبت دختران وپسران بصورت مجزا با اجرای برنامه های تفریحی و فرهنگی از جمله؛مسابقات فوتسال-والیبال-گنج یابی-وسطی-دارت و مسابقات قرانی همراه خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه امسال برای اولین بار این طرح را اجرا نمودیم افزود:۳۵۰۰نفر از دانش آموزان دختر و پسر در این اردوی چندروزه فراخوان شده اند.

 

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان درادامه از اجرا برنامه های علمی دیگر طرح به نهاد در مدارس را پرتاپ موشک-پرتاپ تخم مرغ و برنامه های فرهنگی مسابقه سرود و قرآن و….عنوان کرد و افزود:حدود۸۲مدرسه وبیش از ۲۱هزار دانش آموز تحت پوشش این طرح قرار گرفته اند.

 

رفاهتی در پایان از عضویت ۱۶۸هزاردانش آموز بسیجی و ۲۹۰۰ واحدبسیج درسطح مدارس خبرداد و گفت:طرح یاوران ولایت در راستای اهداف انقلاب توسط جوانان ونوجوانان در مدارس اجرا می شود،دراین طرح یک نفر از هرمدرسه مسوولیت بسیج مدرسه را برعهده می گیرد و در دوره طرح یاورات ولایت حضور پیدا میکند تا مهارت ها را کسب نماید و سال جدید بعنوان فرمانده بسیج مدرسه خودشان منصوب می شود.

خبرنگار و عکاس: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید