چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

فرماندهی انتظامی شهرستان املش خبر داد

تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۷ در ۲:۱۳ ب.ظ , کد خبر:   71745
اجرای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر

فرمانده انتظامی املش از اجرای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و پاک سازی نقاط آلوده و کشف پیش از ۱۲۵ گرم هرویین در این طرح خبر داد.

 

 

سرهنگ قاسم جانعلی پور در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز در تشریح این خبرگفت: ماموران انتظامی در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت عده ای از افراد در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان املش با تحقیقات پلیسی پس از صحت خبر بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

این مقام قضایی با بیان اینکه ماموران با اجرای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و پاکسازی نقاط آلوده با انجام تحقیقات و شناسایی خودروی افراد مورد نظر با انجام یک اقدام ضربتی در حین توزیع مواد مخدر موفق به دستگیری ۶ نفر از فروشندگان مواد مخدر شدند.

 

وی افزود: در این طرح که در سطح شهرستان املش اجرا شد ،ضمن توقیف ۳ دستگاه خودروی پراید  و ۱ دستگاه موتور سیکلت و دربازرسی از خودروها مقدار ۱۲۵ گرم هرویین ، ۲/۵گرم شیشه ، ۲۰۹/۵گرم تریاک، ۵ گرم شیره تریاک ، ۱۶گرم سوخته تریاک و یک حقه وافور کشف و ضبط کردند

 

وی تصریح کرد: در این راستا ۶ نفر ۳۲،۴۰،۴۲،۲۸و ۲۵ ساله اهل و ساکن املش دستگیر شدند.

 

سرهنگ جانعلی پور با اشاره به اینکه متهمین با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند خاطر نشان کرد: تا در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را بلافاصله به پلیس اعلام نمایند

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید