چای شما

فرماندار املش :

تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ در ۳:۲۸ ب.ظ , کد خبر:   63512
اجرای دولت الکترونیک در ادارات از مفاسد اقتصادی جلوگیری می کند

فرماندار املش در کارگروه توسعه دولت الکترونیک گفت:اجرای دولت الکترونیک در ادارات از مفاسد اقتصادی جلوگیری می کند

 

به گزارش  رانکوه نیوز،  یونس محمودی در نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک شهرستان املش ضمن تسلیت درگذشت هموطنان حادثه زلزله کرمانشاه اظهار داشت: از محاسن اجرای دولت الکترونیک در ادارات ، تقریب افکار و اذهان در حوزه ارتباطات است و از مفاسد اقتصادی جلوگیری می کند و مردم از برترین مولفه ها به واسطه ارتباطات بهره مند خواهند شد.

 

وی گزارشی از وضعیت ارتباطات در شهرستان املش داد و گفت: ۱۸۵۹۱ تلفن ثابت، ۱۴۳۱۷ تلفن همراه اعتباری و دائمی و ۴۷۷۳ مشترک اینترنت در املش وجود دارد و فضا برای اتصال همه شهروندان و اهالی روستاها به شبکه جهانی اینترنت فراهم است.

 

فرماندار املش از مشکل اختلال در حوزه ارتباطات این شهرستان ابراز گلایه کرد و افزود: در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بدلیل این اختلال ، ارسال اطلاعات با تاخیر صورت گرفت که حتی از وزارت کشور با بنده تماس گرفتند.

 

محمودی همچنین از عدم آنتن دهی تلفن همراه در ۱۲ روستای بخش رانکوه و ۹ روستا در بخش مرکزی ابراز نگرانی کرد و گفت: از ۱۳۱ روستا شهرستان املش ۱۲ روستا از ارتباطات تلفن همراه بهره مند هستند.

 

وی به سفر واعظی وزیر وقت ارتباطات اشاره کرد و خاطرنشان نمود: ایشان در آن سفر به منطقه تذکری دادند که تا الان محقق نشده است و امیدواریم با حضور وزیر جدید محقق شود.

 

فرماندار املش از اجرای سامانه دولت الکترونیک استقبال کرد و گفت: اگر مشکل یا فقدانی وجود دارد مدیران کل به استاندار اطلاع دهند و اگر فقدان اعتبار نیز باشد خودم پیگیری خواهم کرد.

 

گفتنی است نماینده شهرستان های رودسر و املش، مدیران فناوری ارتباطات گیلان، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گیلان ، شرکت های ایرانسل و رایتل در این جلسه حضور داشتند.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید